top of page

Hakkımızda

Anchor 1

Karacan Nakliye Ambarı ve Ticaret Limited Şirketi 1973 yılından bu yana olan sektör tecrübesiyle, kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren, müşterilerine hızlı, güvenilir, yenilikçi ve esnek çözümler sunan entegre bir lojistik şirketidir.

İstanbul'da Yenibosna ve Hadımköy'de, Antalya'da Kepez ve Alanya'da olmak üzere toplam 4 şubesi olan Karacan Nakliye İstanbul - Antalya ve İstanbul - Alanya arası Parsiyel ve Komple Taşımacılık Hizmeti sunmaktadır.

Ek olarak merkezleri İstanbul’da veya Antalya’da olan üretici firmalar için Yurt İçi Dağıtım Hizmeti, yine İstanbul ve Antalya içinde Şehir İçi Dağıtım Hizmeti, Fuar/Satış Aktiviteleri ve benzeri etkinlikler düzenleyecek veya katılacak firmalar için Entegre Lojistik Çözümleri ve ihtiyaç duyan firmalar için Depolama Hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz

Modern araçlarımız ve uzman ekibimizle müşterilerimiz için hızlı, güvenli, yenilikçi çözümler üretmek.

Vizyonumuz

Çözümlerimizle lojistik sektörüne değer katarak lider firmalardan biri olmak.

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelir. İşinizi kendi işimiz gibi görüyor, operasyonlarınızda aksaklık olmaması için sağduyu ve büyük bir özveriyle hareket ediyoruz. Olumlu geridönüşleriniz bizim için çok değerlidir.

Yenilikçilik

Kendimizi ve işimizi sürekli geliştiriyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Müşterilerimiz için yeni fırsatlar doğuran ve rekabet üstünlüğü sağlayan her türlü orijinal ve yenilikçi fikri destekliyor ve uyguluyoruz.

Dürüstlük ve Şeffaflık

40 yıldan uzun süredir lojistik sektöründe olan bir firma olarak sektörün etik değerlerine ve iş ahlakına uygun hareket ediyoruz. Müşterilerimize karşı her zaman dürüst ve şeffaf bir tutum sergiliyoruz.

Eşitlik ve Güvenirlik

Her müşterimiz bizim için eşit ve özeldir. Ayrım gözetmeksizin bütün müşterilerimize elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Her müşterimizin ürününü kendi ürünümüz gibi gözetiyoruz.

Çözüm Odaklılık

Tecrübemizi ve yeteneklerimizi kullanarak yapıcı bir tutumla her problemin üstesinden gelmeye odaklıyız. İhtiyaçlarınızı karşılamak adına sizinle tam işbirliği içinde olacağımıza emin olabilirsiniz.

bottom of page