top of page

Yurt İçi ve Şehir İçi Dağıtım

Yurt İçi Dağıtım: İstanbul ve Antalya’dan bütün Türkiye’ye

Karacan Nakliye, merkezi İstanbul veya Antalya’da olan firmaların fabrikalarından ya da depolarından düzenli olarak teslim aldığı ürünleri Komple veya Parsiyel olarak yurt içinde istenilen noktalara ulaştırmaktadır.

Hizmetimizin kapsamı yanlarında (*) işaretli olanlar opsiyonel olmak üzere aşağıdaki gibidir:

Karacan Nakliye_Taşımacılık_Basit İlüstr
Hızlı.png
Müşteri Hizmeti.png
Online Takip.png
İş Ortağı.png

Firmanızın ihtiyacına en kısa sürede ve en verimli şekilde cevap verebilmek amacıyla tarafınıza en az bir personel ve bir araç tahsis edilecek, ihtiyaç duyulan saatlerde deponuzda hazır bulundurulacaktır.

Deponuzdan teslim alınan ürünler online ortama kaydedilecek ve siz ürünün sevkiyatıyla ilgili bütün süreci online olarak takip edebilecek, dolayısıyla müşterilerinizle sevkiyat bilgisini anlık olarak paylaşabileceksiniz. (*)

Ürünlerin deponuzdan gün içerisinde uygun saatlerde alınması durumunda ürünleriniz aynı gün içerisinde şehir dışına sevk edilmek üzere araçlara yüklenecek ve dökümanın devamında illere özel belirtilmiş olan teslimat süresi içinde müşterinize ulaşacaktır.

Anlık ihtiyaçlarınıza yönelik elimizden gelen en iyi çözümü üretmek, ihtiyacınız olan bilgileri size sağlamak adına sürekli ulaşılabilir olup, yapıcı ve pozitif şekilde hızlı geri dönüş sağlayacağız.  

Sizi müşteriden öte iş ortağı olarak görüyoruz. Bu bakış açısına uygun bir hizmet alacağınızdan emin olabilir ve içinizi rahat tutabilirsiniz.

İstanbul çıkışlı ürünler için Türkiye içi teslim sürelerini öğrenmek için

Uzun mesafede zamanında teslim

Şehir İçi Dağıtım: İstanbul ve Antalya içi

Karacan Nakliye, İstanbul ve Antalya illerinde, müşterilerinin fabrikalarından ya da depolarından düzenli olarak teslim aldığı ürünleri tonaj, miktar sınırlaması olmadan şehir içinde istenilen noktalara ulaştırmaktadır. 

İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak; ürünlerinizin durumunu öğrenebilir, Şehir İçi Dağıtım hizmetiyle ilgili bilgi alabilir ve teklif almak için talepte bulunabilirsiniz.

Hızlı geri dönüş ve anlık müdahale

bottom of page